Kodu > Näitus > Sisu
PCB trükkplaat lühendas kontrollimeetodeid
Jun 01, 2018

1. Kui käsitsi keevitamine, et arendada häid harjumusi, peate visuaalselt kontrollima pcb smart.com/ 'target =' _ blank '> PCB plaatide keevitamist ja võtmeheli kontrollimist (eriti võimsust ja maapinda) on lühike; teiseks, kasutades multimeedrit, et kontrollida, kas toiteallikas ja maandusjuhtmed keevitatakse iga kord, kui kiip; lisaks ei visata, keevitada rauda, kui jootet lükatakse kiibi jala (eriti pinnale paigaldatud komponendid), siis pole seda kerge leida.

2. Paigaldage PCB-kettaruumi, kui soovite, et kogu arvuti oleks, kui soovite, et saaksite selle ühendada. Kui soovite, et arvuti on integreeritud, kasutage ikooni.

2. Arvutist, et avada PCB-skeem, kerge ahela võrk, vaata, milline koht lähima lähima, kõige tõenäolisemalt kinnitatud tükk. Erilist tähelepanu tuleks pöörata IC sisemisele lühisele.

3. 发现 有 短路 现象. 拿 一块 板 来 割线 (特别 用合 单 / 双层 板), 割线 服务 部分 功能 块 分别 通电, 一部分 一部分 排除.

3. leiti, et on lühinemise nähtus. Võtke tükk plaadist tagant (eriti sobib ühekordseks / topeltplaatideks), siis jääb iga osa funktsiooniplokid pingestatuks, väljajätmise osa.

4. 使用 短文 定位 分析 仪, 如: 新加坡 PROTEQ CB2000 短路 追踪 仪, 香港 灵 智 科技 QT50 短路 追踪 仪, Ühendkuningriik POLAR ToneOhm950 多层板 路 短路 探测 仪 等.

4. Lühikese positsiooni analüsaatori kasutamine, näiteks: Singapur PROTEQ CB2000 lühikesed jälgurid, euro RSCG Hongkongi tehnoloogia lühiseks kuni QT50 jälgimisseadmesse, Briti POLAR ToneOhm950 mitmekihilise paneeli lühise detektor jne.

5. 如果 有 BGA 片, 由于 所有 焊点 被 片 覆盖 看不见, 而且 且 是 多书板 (4 层 以上), 因此 最好 在 设计 时 将 每个 的 电视 分割 开发, 用 磁珠 或 0 欧Kui soovite, et teil oleks BGA-lugeja, siis kui soovite, et see oleks kindel, võtke ühendust, kui soovite, et see oleks võimalik, võtke meiega ühendust.两个 焊球 短路.

5. Kui BGA kiip, kiip on kaetud, on kõik jootekolvid olevat nähtamatud, kuid see on mitmekihiline (üle 4), seega on kõige parem kujundada võimsus ühe kiibi split avamisel, mis on ühendatud magnetilise helmega või 0-oomi takistiga see võimsus ja lühis, avatud magnetiline detekteerimine, lihtne kiipile positsioneerimine. Kuna BGA keevitamine on keeruline, kui mitte masina automaatne keevitus, pööratakse vähe tähelepanu kahele jootepalli lühikesele külgnevale toiteallikale ja maapinnale.

6. 焊 焊 焊 滤 滤 滤 容 容 容 容 容 容 容 容 容 容 容 容 容 容 容 容 容的, 因此 最好 的 办法 是 焊接 前 先将 电容 检测 一遍.

6. Väikese suurusega pinnatugevdatud kondensaatoriga keevitamine peab olema ettevaatlik, eriti toiteploki kondensaator (103 või 104), palju inimesi, väga lihtne toide ja maandatud lühis. Loomulikult satub mõnikord halb õnnestumine kondensaatorile iseenesest lühikeseks, seega on kõige parem viis enne mahtuvuse tuvastamist enne keevitamist.