Kodu > Näitus > Sisu
Mis on anoodi oksüdatsioon
Jun 14, 2018

Anoodoksüdatsioon (anoodoksüdatsioon):

金属 或 合金 的 电化学 氧化. 铝铝 铝 铝 铝 铝 铝 铝 铝 金 金 金 金 金特别 指明, 通常 是 指 硫酸 阳极 氧化.

Metalli või sulami elektrokeemiline oksüdeerimine. Alumiinium ja selle sulam vastavas elektrolüütis ja eritehnoloogia seisund, mis tulenevad muljetavoolust, alumiiniumtooted (anood), oksiidkilede moodustamise protsessi kihis. Anoodiline oksüdatsioon ja kui see ei ole täpsustatud, viitab see tavaliselt väävelhappe anodeerimisele.

为了 克服 铝 合 合金 表面 运度, 耐 磨损 性 等 方面 的 缺陷, sõlble 应用 范围, 延长 使用 apdake, 表面 处理 技术 成成 铝合金 使用 中 不 可可 缺少 的 一 环, ja 阳极 氧化 技术 是 目前 应用 最 广 且 最成功 的.

Alumiiniumi sulami pinna kõvaduse, kulumiskindluse ja muude puuduste ületamiseks laiendage kasutusala, pikendage kasutusiga, alumiiniumsulamit kasutamisel on asendamatu osa kasutatav pinnatöötlus tehnoloogia ja anoodi oksüdatsioonitehnoloogia on praegu kõige levinum ja kõige edukam.

 

Alumiiniumi anoodne oksüdeerimine on omamoodi elektrolüütiline oksüdatsiooniprotsess, mille käigus alumiiniumi ja alumiiniumsulamite pind teisendatakse tavaliselt oksiidkihi kihiks, sellel on kaitsev, dekoratiivne ja muud funktsionaalsed omadused. Alumiiniumi määratlusest anoodne oksüdeerimine hõlmab ainult anoodoksiidi kile protsessi selle osa genereerimist.

Selleks, et kasutada puidust põrandakattevahendeid, kasutage seadmeid ja muid materjale, mis on mõeldud kasutamiseks puidutöötlemisseadmetes. Puhastustehnoloogiad ja -vahendid, nagu näiteks põrandaküttekatlad, põrandakatted, põrandakatted,保护 金属 表面 等. 例如 铝 阳极 氧化, 将 铝其 合金 置于 相应 电解液 (如 硫酸 等) 中 作为 阳极, 在 特定 条件 ja 外加, 电流 作用 下, 进行 电解. 阳极 的 铝 铝其 合金 氧化, 表面上 形成 氧化铝 铝层, 其度 厚度 为 5 30 微米, 硬 可 生极 氧化 膜 可达 25 ~ 150 微米. 阳极 氧化 后 的 铝 铝其 合金, 提高 用 其他 和 耐磨性, 250 ~ 500千克 / 平方 毫米, 良好 的 耐热 性, 硬 质 造极 氧化 膜 熔点 高达 2320K, 优良 的 绝缘 性, 耐 击穿 电压, kõrgus 2000V, 增强 了 抗 腐蚀性 能, 在 ω = 0,03NaCl 盐雾 中 经 几千 小时不 腐蚀. 极化 膜 薄层 中 具有 大量 的 微孔, 可头 用品 有限剂, 用合 制造 发动机 气缸 或 其他 耐磨 零件; 膜 微孔 吸附 能力 强 可色 成 各种 艳 艳 艳 色 色 色.. 艳 艳 金 金 铝 艳 艳 等 等 等 等 等 等 等 等 等 等 行 行 行 行 行 行 行 行 行 筑 筑 筑 筑 筑 筑 筑 筑 筑 筑 筑 筑 筑 筑 筑 处 处 处 处 处 处等 方面.

Positiivsete proovidega metallist või legeeritud osadest, kasutades pinnakujulise kile valmistamiseks galvaanilist meetodit. Metalloksiidkiht muutis pinna olekut ja omadusi, nagu pinna värvimine, korrosioonikindluse parandamine, kulumiskindlus ja kõvadus, metallpinna kaitse. Näiteks on anooditud alumiinium, alumiinium ja selle sulam paigutatud vastava elektrolüüdi (nagu väävelhape) anood, eriti tingimustes ja välisvool, elektrolüüs. Anood-alumiinium või selle sulam oksüdeerumine, alumiiniumoksiidikihi moodustumine pinnal, paksus on 5 kuni 30 mikronit, kõva anoodse oksüdatsioonikile võib ulatuda 25-150 mikronini. Anodeeritud alumiinium ja selle sulam parandavad kõvadust ja kulumiskindlust, kuni 250 ~ 500 kg / mm2, hea kuumakindlus, kõrge sulamistemperatuur 2320K kõva anoodse oksüdatsioonikile, hea isoleeriv omadus, kõrge lõhkemispinge kuni 2000 V, korrosioonitugevus resistentsus, soolane udu Omega = 0,03NaCl pärast tuhandeid tunde korrosiooni puudumist. Kas on palju poorset oksiidkihti, võib imeda igasuguseid määrdeaineid, mis sobivad mootori silindri või muude kuluvate osade valmistamiseks; mikropoorne membraani adsorptsioonivõime saab värvida erinevates ilusates eredates värvides. Värvilist metalli või selle sulamit (nagu alumiinium, magneesium ja selle sulam) saab anodeerida, seda meetodit kasutatakse laialdaselt masinaosades, õhusõidukites, autode osades, täppisinstrumentides ja raadioseadmetes, igapäevastes vajadustes ja ehitusdetailides jne.

一般 来来 阳极 都是 用铝 或者 铝合金 当作, 阴极 端 选取 铅板, 把 铝 ja 铅板, 一起 放在 水溶okl, 这 里面 有 硫酸, 草酸, 铬酸 等, 进行 电解, 구 铝 ja 铅板的 表面 形成 一种 氧化 膜. Seejärel kasutage uriini uriini, et saada 的 阳极 氧化.

Üldiselt on anood valmistatud alumiiniumist või alumiiniumisulamist anoodiga, katood valitakse pliiks, alumiiniumiks ja viiakse väävelhappe vesilahusesse, oksaalhape seal, kroomhape, elektrolüüs, laske alumiiniumi ja plii pinnal moodustada oksiidkile. Nendes hapetes on kõige levinum väävelhappe anoodiline oksüdatsioon.

作用: 防护 性 装饰 系统 用品 系统 管理 有限公司

Mõju: kombineerituna muude funktsioonidega parema kleepumisjõu ja anorgaanilise pinnakattega kaitsmisega, dekoratiivne isolatsioon suurenes orgaanilise pinnakattega