Kodu > Uudised > Sisu
Vaskfoolium lõpuks ei lähe!
May 26, 2018


Lõpuks nõudlus turul nõrk, Android mobiiltelefoni varude korrigeerimine, õun mobiiltelefon, et peatada vanemate mudelite ja uus masin on veel tõmmata kaupu alustada ja muud negatiivsed tegurid on trükkplaadi tehase teises kvartalis tegevuse tulemuslikkuse ei ole üldiselt ideaalne, hirm eelnev nõudlus on ka suhteliselt madal CCL tarnija.


Eelmisel aastal tõusis vaskfooliumist substraat (CCL) hinnatõus 70% ja selle aasta veebruaris 20%, mis tõi kaasa PCB vasefooliumitarnija kasumi.

Tarnijate täieliku kasutamise tõttu alates veebruarist on rahvusvahelised vasehinnad järk-järgult madalamad, mille tulemuseks on peaaegu üheaastase vase fooliumide hinnakirjade tõus, peaksid valukulud juunis tõenäoliselt lahti aitama ja aitama vähendada fooliumi substraati, trükkplaatide tehast kulude vähendamiseks .

Kuid tänu laiale nutikatele telefonidele, auto elektroonikale, andmekeskustele, serveritele, tugijaamadele ja muudele rakendustele, teisel poolel on Apple 8 noteeringud, IC plaaditurg või populaarsus.

AOI测试检修机(AOI).jpg