Kodu > Uudised > Sisu
Mitmekihiliste pardal töötlemise tehnoloogia
Jun 23, 2017

Mitmekihiliste juhatuse tootjate toodete suurepärase jõudluse, aga ka on kõrge tugevus ja sitkus, grip küünte jõud on väga hea, veekindel ja niiskuse suurepärase tulemuse, on laialt kasutusel moodne sisustus ja mööbel igasuguseid valmistamine.

Mitmekihilisest juhatuse, esimene valik teha, valida sama paksusega juhatuse lähedal juhatusele, hälve on väike, all sama laius- ja pikkuskraad, eriti materjali üle 6 kihti mitmekihilisest pardal, töötlemine Peab olema tasakaalus, st suunas ja kattuvad, kude ja koelõng suunas kattuvad suunas, see on tagada, et kõnealuse töötlemise jõu järjepidevalt toota kõrge kvaliteediga lõpetanud tootepõhiselt. Pressimise, protsessi tuleb pöörata tähelepanu kuum aeg on mõistlik tagada, et Euroopa colloid puude kiud kanalis täielik täitmine. Selleks, et vaik saab paremini täita, märg, kontrolli kuumutamise kiirus on väga oluline, Küte on lamineeritud temperatuur eripära, saate kontrollida, kui temperatuur tõuseb kõrgeks.

Mitmekihilisest pardal töötlemise protsessi aja ja temperatuuri kontrolli ongi peamine tegur valmistoote vajadust põhjustada mitmekihilisest juhatuse tootjate vahel väga tähtsaks.

Mitmekihiliste juhatuse protsessi, võib kasutusel olla lõhenemist probleeme ja lõhenemist plaat pole saadaval, seega mitmekihiliste juhatuse tootjad peavad seda probleemi lahendada.

Mitmekihilisest juhatuse lõhenemist, mitmekihilisest juhatuse tootjad teha sihtasutuse alates tootmise, kõigepealt substraat kuivamist, kuid ka lisada säilitusaineid õige kogus, ja tagada selle imendumist pärast probleemi lahendada korrosioonivastase ravi. Peale teisese kuivatamise vajadust substraadi vee eemaldada tagamaks, et vastava sisemise stressi. Ja me kasutada aega, kuid tähelepanu vastava säilitamise, vältida kokkupuudet ja vihma, nii mitmekihilised lõhenemist probleem lahendatud, nii, et kaitse on väga oluline.

Kuid ka maksa tähelepanu niiskus, kui mitmekihilisest juhatuse niiskuse niiske, siis kalduvus deformatsioon, tõsiseid või isegi mäda.