Kodu > Uudised > Sisu
Ühe külglaua ja kahepoolse kettaseadme vaheline kaugus
Jun 23, 2017

Ühe küljelooja ajalugu:

Ühepoolne trükkplaat on 1950. aastate alguses koos transistori tekkimisega, kusjuures Ameerika Ühendriigid on keskus väljatöötatud tooted, kui peamised tootmismeetodid on vasefooliumiga otseselt söövitatud. 1953 ~ 1955.a. imporditi Jaapanisse esimest korda vaskfooliumi valmistatud fosfaatvanni fooliumist substraat ja raadios arvukalt rakendusi. Aastal 1956, Jaapani trükkplaadi professionaalsed tootjad, Single Side Board tootmistehnoloogia kohe kiiret arengut. Materjalis on paberil baseeruv varieeruv fenoolvaltspind, kuid selle tulemusena on fenoolmaterjalist tulenev elektriisolatsioon madal, hapniku kuumuskindel keevitamine, keerdumine ja muud tegurid, üksteise järel paberil hõõguv vaik, klaaskiu epoksüvaik. Areng , elektroonilise seadme praegune tarbimine, mida vajatakse ühekordse küljepaneeli jaoks, peaaegu paberfenoolse alusplaadi kasutamine.

Ühtse kõrvaltoote funktsioonid:

Ühtse külgpaneel on kõige põhilisemal trükkplaadil, osad on koondunud ühel küljel, juhtmed on koondunud teisele poole. Kuna traadid ilmuvad ainult ühel küljel, kutsume seda sellist tüüpi PCB-d ühepoolseks. Kuna ühepoolse tahvli kujundus on palju ranged piirangud (kuna ainult üks külg on, ei tohi juhtmestik ületada ja peab olema mööda teed), nii et ainult selline plaat saab kasutada varajases ahels;

Võrgutrüki (ScreennPrinting), st vasest pinda, mis on trükitud resistentsusainele pärast söövitamist ja seejärel trükitud märgise vastupanuvõimet takistusele, ja lõpuks ajamite osade lõpuleviimiseks, ja kuju Lisaks on väike arv mitmekesine toodete tootmine, fotoregistri kasutamine fotograafia kujundamiseks

Kahepoolsed (kahepoolsed plaadid) juhtmestiku mõlemal küljel. Kuid kasutada kahte külge traati, peab olema kahe poole vahel on asjakohane vooluahela ühendus Caixing. Selliste ahelate vahelist "silda" nimetatakse kaudu. Juhtugur on trükkplaadil, täidetud metallnurkadega või kaetud, võib seda ühendada traadi kahe küljega. Kuna kahesuunalised paneelid on kaks korda suuremad kui ühepoolsed paneelid, ja kuna kaabeldus võib olla vahelduv (võib suunata teisele poolele), on see sobivam kasutamiseks keerukamal kui ühe külgraua vooluringil.

Järgmised on samad kui "

Rangelt võttes, topeltpaneel on väga oluline plaat PCB pardal, tema kasutamine on suurepärane, et näha pardal PCB pardal ei ole kahekordne paneel on ka väga lihtne, ma usun, et sõbrad mõistmise Single Side Board on täiesti Haarake topelt paneeli laiendamine Single Side Board, mis tähendab, et ühepoolne rida ei ole piisav, et minna tagurpidi, on olulised omadused kahepoolne paneelid on vias. Lihtne punkt on kahepoolne rida, mõlemal küljel on rida! Suurepärane on: kahepoolne pardal on topeltlaud! Mõned sõbrad küsivad näiteks laual olevat kahepoolset rida, kuid ainult elektrooniliste osade ühel küljel on selline laud endiselt topeltpaneel või ühine külgpaneel? Vastus on ilmselge, see laud on kahekordne paneel, kuid ainult plaatide topeltplaadil, mis on laaditud ainult osadele.