Kodu > Uudised > Sisu
Tahke puidust mitmekihiliste juhatuse, ka vineer
May 31, 2017

[Tahke puidust mitmekihiliste juhatuse mõiste]

Tahke puidust mitmekihilised, ka vineer on Kask, pappel, eukalüpt, Paulownia ja muude puidust lõigatud vineerist või puidust ruudukujuline lõigatud õhuke puidust, kasutades maailma juhtiv Bayer soja valgu liimi liim, liimitud kolm või üle kolme kihid õhuke plaat, tavaliselt paaritud spooni ja kiu suunas liim puidu seeria vertikaalse paigutuse kõrval kiht.

Pealmine kiht on valitud kõrge kvaliteediga puidu kuivatamine, rasva, tervise pärast pärast kaugusel protsessi, pind tuleks on riknenud, surnud, wormhole, praod, kausta naha ja muid vigu, kuid väike sõlm, värvi saab ei ole liiga keeruline, sest see on saanud füüsiline vara puidust. Kohati mitmekihilised tahke puidu niiskusesisaldus on üldjuhul 5% -14%.

Tahke puidust mitmekihilised on puhas looduslik puidust substraadi kasutamist ja soja valgu liimi liim mitte-formaldehüüd on keskkonnakaitse protsessi, kallis, loomulik, formaldehüüd Release taastuvate soja valgu liimi asemel on traditsiooniline Aldehüüd liimi, USA California P2 (formaldehüüdi vabastavad mitte üle 0, 09 mg/L) tase, koos praeguse omamaise keskkonna krediidireiting formaldehüüdi kui riiklik standard E0 (formaldehüüdi heitkoguste ≤ 0,5 mg/L) tase 1 / 5, ökoloogiliselt keskkonnasõbralik.

Tervishoiu ja keskkonnakaitse tahke puidust mitmekihilisest moodustavad protsessi vältida vedela liimi kasutamine lehel formaldehüüdi esineb üldiselt vedel liim nii tugev puidust mitmekihiliste pardal kui osakese pardal keskkonnasõbralik ja tervislikumaks. See on kõik eelised naturaalset puitu, näiteks valguse kaal, kõrge tugevus, kauni tekstuuri, soojustus jne, kuid moodustavad ka mõned füüsilised defektid naturaalsest puidust sõlme, väike formaat, deformatsioon, vertikaal- ja mehaanilisi erinevusi ja muud puudused.

Võrreldes tahke puidust, kuid ka võimalik saavutada säästab ressursse ja sotsiaalset rolli. Ta kasutab kiiresti kasvav mets tootmise, tootmise protsessi on võimalik saavutada mõistliku kasutamise logid, säästa palju esmane puidu.

[Eelised tahke puidust mitmekihilisest]

Tahke puidust mitmekihiliste juhatuse põhineb traditsioonilise vineeri innovatsiooni ja teise põlvkonna keskkonnasõbralik vineeri, lisaks traditsioonilise vineeri isolatsioon, deformatsioon, suureformaadilised, ole koolutamine, kerge kaal , tugevus ja kaunis tekstuur, ehitus (kõrge keskkonnakaitse, kõrge väärtusega, suure tihedusega, madala kasvuga, nr degumming) "kvaliteedi ära. On ka eeliseid"kolm kõrge ja üks madala", mis ei sobi traditsioonilise vineeri.

Tahke puidust mitmekihiline on mitmekihilised spooni maha suruda, nii, et tahke puidust mitmekihiline veekindel ja stabiilsus on väga head, täis puidust mitmekihiliste tugevusega ning nende rohujuure tasandil iga täiendava kihi, paber näidatakse vastab täiustatud, ning Muidugi, selle hind suureneb vastavalt. Tahke puidust mitmekihiliste pardal on MDF ja puitlaastplaat eeliseid. Mõlemad struktuurilise stabiilsuse MDF, niiskuse, niiskuse ja valguse, puitlaastplaadist lihtne liikuda, ja pole raske Puidutöötlemine, ei saa teine lahtivõtmist, mittevastuvõtlikest keskkonnamõju. Tahke puidust mitmekihiliste juhatuse puuduseks on see, et hind on ka parem kui puitlaastplaadist / MDF sest tootmiskulu on suurem kui puitlaastplaadist / MDF.

1, kõrge keskkonnakaitse: solid wood mitmekihiliste juhatus ei sisalda formaldehüüdi ja benseeni-, tervise- ja keskkonnakaitse, 100% mittetoksiline ohutu, on tõeline tervise keskkonnasõbralik puidust, tahke puidust mitmekihilisest avastamine kuni 0,1 mg/m, kooskõlas maailma kõige rangemate F4 star standard, formaldehüüdi võib nimetada null formaldehüüdi. Tõeliselt aru, tootmise, levitamise, ehitus ja tervis, keskkonnakaitse neli linkide kasutamise.

2, kõrge väärtusega: plaadi hind, tervis on hindamatu.

3, suure tihedusega: tahke puidu mitmekihiliste tootmine protsess, milles kasutatakse kõrge temperatuur, kõrge rõhk, kuum surve pikka aega. Kuum vajutades temperatuur on üle 30% kõrgem kui traditsioonilise vineeri; kuum vajutades surve on kaks korda suurem traditsioonilise vineeri; kuum külmpressimine on kolm korda, et tavalise vineeri; nii, et tahke puidust mitmekihiliste juhatuse tihedus on 30% suurem kui traditsioonilise vineeri, tihe, rohkem küünte ettevõttes kehtivad, suurem painde survetugevus.

4, vähene paisumine: tahke puidust mitmekihilisest kuum külmpressimine on pikk, madal niiskusesisaldus plaat, no laiendamiseks, ei kokkutõmbumine, ei deformatsioon.

5, ei degumming: liim, valgu liimid lenduvad väga väike, erineb soja valgu liimi kasutamine formaldehüüdi on väga tugev kõikumine, puudub väline jõud on degumming.