Kodu > Uudised > Sisu
Mitmekihiliste juhatuse kauba päritolu
Jul 05, 2017

Jaapan 1963 pärast sellel väljal mitmekihilisest juhatuse erinevaid ideid ja tootmismeetodid, seejärel järk-järgult levinud kogu maailmas. Sest koos mikrolülituse topoloogia, järk-järgult pärast funktsionaalsus suur nõudlus arvuti taotluse ajastu transistor tegemise juhtmestik maht, edastamise omadused on hea nõudlus mitmekihilised juhatus.

[1] mitmekihilisest juhatus väga palju, siis lõpuks mitmekihilisest juhatuse praeguses rakenduses millist struktuuri? Järgmised puidust võrgu mitme puidu juhatuse detailidele.

Mitmekihiliste juhatuse puit on kolm kihti või mitmekihilised plaat-jms materjal, mis on lõigatud vineerist või vineer lõigata ja seejärel liimitud liimiga. See on tavaliselt valmistatud paaritud spoonid ja naaberkihtide vineer kiu suunda on omavahel risti.

Mitmekihiliste ka vineer on üks levinumaid materjale mööbli, on puidupõhine paneel. Spoonid rühma tehakse enamasti vastastikku kõrvalolevaid tahvleid tera, tavaliselt koos crown vineeri paneelid ja sisemine plaadid mõlemal pool center või plaat tuum sümmeetriliselt paigutatud naaberkihtide suunas. Koos pärast rästi plaat, Küte või Küte puudub madalseisu tingimustes koosseisu suunas puit vineer. Kihtide arv on paaritu üldiselt ja on isegi vähe. Vertikaalne ja horisontaalne suund füüsikaliste ja mehaaniliste omaduste erinevusi. Tavaliselt kasutatakse vineeri, kaubaaluseid jne. Vineeri saab suurendada puidu kasutamise ja on suur võimalus säästa puit.

Mitmekihiliste pardal on üks ühine materjal mööbli töötlemisettevõtteid, on puidupõhine paneel. Rühma lauad on tavaliselt valmistatud vastastikku kõrvalolevaid tahvleid on naaberkihtide suunas. Mitmekihiliste juhatus on tavaliselt sümmeetriliselt core center või plaadi mõlemal küljel. Koos pärast rästi plaat, Küte või Küte puudub madalseisu tingimustes koosseisu suunas puit vineer. Kihtide arv on paaritu üldiselt ja on isegi vähe. Vertikaalne ja horisontaalne suund füüsikaliste ja mehaaniliste omaduste erinevusi. Tavaliselt kasutatakse vineeri, vineeri ja teiste mitmekihilised pardal. Mitmekihiliste võib suurendada puidu kasutamise ning on suur võimalus salvestada puit. Saadaval ka lennukid, laevad, rongid, autod, ehitus ja pakendi juhatuse ja materjal.