Kodu > Uudised > Sisu
Mis on ühe poole juhatuse ja Standard paneel?
May 31, 2017

Paneel on kõige elementaarsem PCB, osad on koondunud ühele küljele, juhtmed on koondunud teisel pool. Kuna juhtmed ainult ühel küljel, me kutsume seda tüüpi nimetatakse ühe pool pardal PCB. Kuna on palju rangeid piiranguid projekti juhatuse ühepoolne (sest on ainult üks külg, juhtmestik võib ületada ja peab olema tee läheduses), seda ainult alguses ringi kasutada komisjoni;

Üks pool juhatuse elektriskeemi võrku printimine (ekraani printimine), mis on trükitud vastupanu agent vase pind pärast söövituse ja seejärel anti jootma mark kaubamärgi ja lõpuks mulgustamiseks töötlemine osade juhend auk ja kuju. Lisaks mõned erinevate toodete valmistamisel, photoresist moodustavad mustri Fotograafia kasutamine.

Standard on ultra-õhuke trükkplaate, ultra-õhuke trükkplaate, trükkplaadid, trükkplaadid, Kunshan trükkplaate, eriline trükkplaate, eriline trükkplaate, circuit mills, trükkplaate, pehme trükkplaate, paindlik juhatuse paindlik trükkplaate, paindlik trükkplaate, alumiiniumist põhinev trükkplaate, PCB board, trükkplaate, trükkplaate, PCB board, alumiinium plaat, suure sagedusega juhatuse, PCB

Kahepoolsed (Double-Sided lauad) juhtmed mõlemale poolele. Kuid kasutada traati, tööturu peab olema kaks pooled on asjakohane circuit ühendust Caixing. Need ahelad "sillaks" nimetatakse kaudu. Juhend auk on väike auk täis metall PCB, mida saab kinnitada traati mõlemale. Kuna kahepoolsed paneelid on kaks korda suurem kui ühe pool pardal ja kuna kaabeldus saab toimuma (võimalik suunata teisele poole), see sobib kasutamiseks keerulisem kui ühe pool pardal ahelad.

Rangelt võttes Standard paneel on väga oluline, pardal PCB pardal, tema on suur, pardal PCB pardal on mitte standard paneel on väga lihtne, usun, et sõbrad ühe pool pardal tingimusel on täielikult haarata Standard paneel on selle laiendamine tähendab, et ühe pool pardal rida ei piisa abil omakorda on teistpidi, on olulised kahepoolsed paneelid on vias ühe vaekogu. Lihtne on kahepoolsed rida, mõlemad pooled on rida! Kokkuvõte on: kahepoolsed pardal on kahepoolsed pardal! Sõpru tahaksin küsida nt juhatuse kahepoolsed rida, kuid ainult üks pool elektroonilised osad, juhatuse, lõpuks on Standard paneel või ühe pool pardal? Vastus on ilmne, selle pardal on kahepoolsed, kuid osad double paneeliga plaadile paigaldatud.