Kodu > Uudised > Sisu
Miks enamik väikestes seadmetes kasutatavat juhtpaneeli kasutavad ühtset külgpaneeli?
Sep 29, 2017

Ma usun, et me teame ka, et väikeste seadmete juhtpaneel on üks paljudest kodumasinate põhikomponentidest. Enamik konkreetseid programmi funktsioone tuleb sellele komponendile tugineda, näiteks telefoni kaugjuhtimisseadmete kodutehnika käivitamine, lahtiühendamine ja tegelik jälgimine kodutehnika tööolukord jne, kuid leiti palju sõpru, et enamik väikestest kodumasinate juhtpaneeli kasutab pigem ühepoolset, mitte kahepoolset, miks? Järgnevad Bo Yingi spetsiaalsed tehnilised töötajad, kes kõik analüüsivad:

Väikeste seadmete juhtpaneel

Selleks, et kõik saaksid paremini mõista nende vahelisi erinevusi, mõistaksime esmalt, mis on ühekordne külgpaneel ja topeltpaneel:

1, ühel külgpaneel: kõige elementaarsem PCB, osad kontsentreeritud ühel küljel, traat kontsentreeritakse teisel küljel; sest traat ilmub ainult ühel küljel, nii et me nimetame seda trükkplaati nimetuseks "Single Side Board PCB". Kuna projekteerimisliinil on palju ranged piirangud, kuid ainult üks külg, ei saa juhtmestik ületada ja see peab olema ainult tee suunas.

2, kahepoolne: lihtsa punktiga, mis on kahepoolne joon, mõlemad jooned, kuna kahepoolne pindala on ühekordne külgpaneel kahekordne ja juhtmestik võib olla vahelduv (võib olla ümber teise poole), nii et see sobib paremini kasutamiseks keerukamaks kui ühepoolne vooluahel.

Nii paljud väikeste seadmete juhtpaneeli tootjad kasutavad enamasti ühtset külgpaneeli, pigem lisavad palju hüppaja, neil ei ole topeltpaneeli; kuna hüppaja maksumus on madal ja ühekordne tahvliplaat on tavaliselt palju odavam, masstoodanguna. Olukorra puhul on kulud selgemad. Nii et tootjad on provints ka kulude lõpus.